رزرو اتاق در شهسواران

تعدادتخت

“بوتیک هتل شهسواران، با بیش از ۱۵۰ سال قدمت یکی از مکان‌های گردشگری برجسته در اصفهان است. این هتل با بناهای قدیمی و منحصر به فرد خود، ارائه‌دهنده امکاناتی مانند ۱۱ اتاق با طراحی داخلی بی‌نظیر، رستوران فضای باز با غذاهای بین‌المللی و محلی، کافی‌شاپ و امکانات رفاهی از جمله سیستم تهویه مطبوع است. با رزرو اقامت در بوتیک هتل شهسواران، فرصتی را برای لذت بردن از زیبایی‌های تاریخی اصفهان و اقامت در یک هتل با فضایی دنج و منحصربه‌فرد فراهم خواهید داشت.”

 • اتاق آیینه داران 1
  آیینه داران ۱
  5/5
  از تومان۳.۳۰۰.۰۰۰
  این اتاق دوتخته با چشم‌اندازی بسیار زیبا رو به حیاط هتل عمارت شهسواران قرار دارد. دو پنجره قدی آن کاملاً به حیاط زیبای عمارت مشرف است. این پنجره‌ها با شیشه‌های دوجداره که عایق صوت و دما هستند نیز پوشیده شده‌اند.
  2
  آیینه داران 1
 • اتاق آیینه داران 1
  آیینه داران ۲
  5/5
  از تومان۳.۳۰۰.۰۰۰
  این اتاق دوتخته نیز چشم‌اندازی بسیار زیبا رو به حیاط هتل عمارت شهسواران دارد و دو پنجرهٔ قدی آن به حیاط مشرف است. گفتنی است که پنجره‌های این اتاق دوجداره و عایق صوت و دما هستند.
  2
  آینه داران ۲
 • Layer_x0020_1 (2)
  تاجداران (شاهنشین)
  5/5
  از تومان۸.۰۰۰.۰۰۰
  مجلل‌‌ترین اتاق مجموعه، اتاق شاه‌نشین است که هفت‌دری یا اُرسی آن از چوب‌های قدیمی قاجاری و شیشه‌های رنگی آلمانی ساخته شده و به همان شکل اولیه و به‌صورت دست‌نخورده بر روی اتاق کار گذاشته شده‌اند. شومینه بسیار زیبایی در این اتاق قرار دارد که گچ‌بری‌ها و رنگ‌هایش متعلق به دورهٔ قاجار است که هیچ دخل و تصرفی در آن انجام نشده است.
  3
  تاجداران (شاهنشین)
 • خزانه داران
  خزانه داران
  5/5
  از تومان۴.۴۷۰.۰۰۰
  این اتاق قبلاً مطبخ عمارت شهسواران بوده است. سقف گنبدی بسیار بلندی دارد که روی آن نگارگری با تذهیب دست انجام شده است. سه پنجره قدیمی این اتاق همراه با شیشه‌های رنگی‌اش به‌صورت دست‌نخورده و اصیل به‌عنوان عنصر تزئیناتی اتاق به کار گرفته شده‌اند.
  3
  خزانه داران
 • رازداران
  رازداران
  5/5
  از تومان۵.۸۰۰.۰۰۰
  رازداران در مجاورت چاه آب عمارت قرار گرفته است. حوضی با سنگ مرمر در این اتاق هست که فواره و پمپ آبی در آن تعبیه شده است. همچنین پنجره‌ای رو به چاه در این اتاق تعبیه شده است. نور طبیعی این اتاق از ضلع غربی تأمین می‌شود و دسترسی راحتی به حیاط دارد.
  2
  رازداران
 • طلایه داران
  طلایه داران ۱
  5/5
  از تومان۳.۴۳۰.۰۰۰
  این اتاق دوتخته به‌صورت دبل و تویین در اختیار مسافران عزیز قرار می‌گیرد. تمام گچ‌بری‌ها، تمام نقوش و شومینه این اتاق نیز به‌صورت دست‌نخورده، بازمانده‌های هنری و بی‌نظیر از زمان قاجار هستند.
  2
  طلایه داران ۱
 • طلایه داران
  طلایه داران ۲
  5/5
  از تومان۳.۴۳۰.۰۰۰
  این اتاق دو تخته که میتواند به صورت دبل و توئین در اختیار مسافران عزیز قرار گیرد دارای گچ بری فابریک از زمان قاجار و همچنین یک شومینه با تمام نقوش و گچ بری های فابریک از زمان قاجار میباشد ...
  2
  طلایه داران ۲
 • مهیاران
  مهیاران ۱
  5/5
  از تومان۳.۲۰۰.۰۰۰
  این اتاق در ضلع شرقی طبقه زیرین قرار گرفته است. اتاق به‌صورت دبل هست و دو تخته فرش دستباف با طرح صوف کف آن را منقش و چشم‌نواز کرده است.
  2
  مهیاران ۱
 • مهیاران
  مهیاران ۲
  5/5
  از تومان۳.۲۰۰.۰۰۰
  این اتاق در ضلع شرقی طبقه زیرین قرار گرفته است. اتاق به‌صورت دبل هست و دو تخته فرش دستباف با طرح صوف در آن پهن شده است. در این اتاق سه پنجره با شیشه‌های رنگی وجود دارند که نور حیاط را می‌گیرند.
  2
  مهیاران ۲
 • نامداران
  نامداران
  5/5
  از تومان۷.۵۰۰.۰۰۰
  ویژگی خاص این اتاق پنج‌دری است که در اتاق قرار دارد و مشرف به حیاط است. به غیر از آن، سه پنجره بزرگِ رو به حیاط نیز دارد که درهایش چوبی و شیشه‌هایش رفلکس است.
  3
  نامداران
 • وفاداران
  وفاداران
  5/5
  از تومان۷.۰۰۰.۰۰۰
  این اتاق سه‌تخته است. سه تخته فرش دستباف آن به طرح گلیم و نوشته‌دار است. همچنین رانر، کوسن، پشت‌دری قلمکار اختصاصی برای این اتاق طراحی شده است. از شاخصه‌های این اتاق حوض و فواره بسیار زیبایی‌ست که در این اتاق وجود دارد
  2
  وفاداران