Layer_x0020_1 (2)

تاجداران (شاهنشین)

3
5/5

از تومان۸.۰۰۰.۰۰۰

تاجداران (شاهنشین) , آسمان هفت طبقه دارد و هفت‌دری، خاص‌ترین اتاق ما به مساحت ۳۰ متر، باز می‌شود رو به آسمان. در بالکن اختصاصی این اتاق که مشرف به حیاط است به‌راحتی می‌شود نزدیکی آسمان و زمین را حس کرد. رنگ قرمز آن شکوه خاصی به این اتاق بخشیده و در گچ‌بری‌ها و شومینهٔ بازمانده از دوره قاجار می‌شود روزگار ناصرالدین‌شاه را تصور کرد. چوب‌ها و شیشه‌های رنگی هفت‌دری، نور لوستر را رنگین‌کمان می‌کند و فرش دستبافت آن مایهٔ افتخار هر ایرانی است. از پذیرش افراد کمتر از 12 سال در این اتاق معذوریم.
 

بخش نظرات :

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

جستجو در عمارت شهسواران

رزرو
0.0/5
2
مكان گيرنده
Layer_x0020_1 (2)
تاجداران (شاهنشین)
5/5
مجلل‌‌ترین اتاق مجموعه، اتاق شاه‌نشین است که هفت‌دری یا اُرسی آن از چوب‌های قدیمی قاجاری و شیشه‌های رنگی آلمانی ساخته شده و به همان شکل اولیه و به‌صورت دست‌نخورده بر روی اتاق کار گذاشته شده‌اند. شومینه بسیار زیبایی در این اتاق قرار دارد که گچ‌بری‌ها و رنگ‌هایش متعلق به دورهٔ قاجار است که هیچ دخل و تصرفی در آن انجام نشده است.
3
تاجداران (شاهنشین)
اتاق آیینه داران 1
آیینه داران ۱
5/5
این اتاق دوتخته با چشم‌اندازی بسیار زیبا رو به حیاط هتل عمارت شهسواران قرار دارد. دو پنجره قدی آن کاملاً به حیاط زیبای عمارت مشرف است. این پنجره‌ها با شیشه‌های دوجداره که عایق صوت و دما هستند نیز پوشیده شده‌اند.
2
آیینه داران 1
اتاق آیینه داران 1
آیینه داران ۲
5/5
این اتاق دوتخته نیز چشم‌اندازی بسیار زیبا رو به حیاط هتل عمارت شهسواران دارد و دو پنجرهٔ قدی آن به حیاط مشرف است. گفتنی است که پنجره‌های این اتاق دوجداره و عایق صوت و دما هستند.
2
آینه داران ۲
طلایه داران
طلایه داران ۱
5/5
این اتاق دوتخته به‌صورت دبل و تویین در اختیار مسافران عزیز قرار می‌گیرد. تمام گچ‌بری‌ها، تمام نقوش و شومینه این اتاق نیز به‌صورت دست‌نخورده، بازمانده‌های هنری و بی‌نظیر از زمان قاجار هستند.
2
طلایه داران ۱
طلایه داران
طلایه داران ۲
5/5
این اتاق دو تخته که میتواند به صورت دبل و توئین در اختیار مسافران عزیز قرار گیرد دارای گچ بری فابریک از زمان قاجار و همچنین یک شومینه با تمام نقوش و گچ بری های فابریک از زمان قاجار میباشد ...
2
طلایه داران ۲

رزرو اقامت