خوش آمدید

بوتیک هتل شهسواران

عمارت شهسواران ، هتل سنتی اصفهان . عمارتی قاجاری با قدمتی ۱۵۰ ساله است که مالک اولیهٔ آن آقای محمدحسین کازرونی از ملاک و تجار بنام آن زمان بوده است. آقای کازرونی علاوه‌ بر شهرتی که در ایران داشتند، در فرانسه هم به‌ عنوان تاجری سرشناس شناخته می‌شدند.

در اسفند ۱۳۹۸ آقای مهدی شهسواریان این عمارت را خریداری و آن را مرمت نمود و به بوتیک هتلی مجلل تبدیل ساخت. گفتنی است که مرمت این بنای فاخر دو سال به طول انجامید. در حال حاضر، این مجموعهٔ اقامتی با ۱۱ اتاق منحصربه‌فرد به ظرفیت ۳۳ نفر پذیرش مهمان مقیم و ۱۱۰ نفر پذیرش مهمان غیرمقیم در بخش کافه و رستوران آمادهٔ پذیرایی از مهمانان عزیز است.

این مجموعه خدماتی چون پارکینگ اختصاصی، لابی، لاندری، آسانسور، کافی‌شاپ و رستوران فضای باز، سیستم تهویه مطبوع و… دارد.

رزرو هتل شهسوارانرزرو هتل شهسواران
روز
شب

نماهایی از عمارت

حیاط عمارت شهسوارانحیاط عمارت شهسواران
روز
شب

حیاط عمارت شهسواران

حیاط عمارت شهسوارانحیاط عمارت شهسواران
روز
شب

بوتیک هتل شهسواران واقع در بافت تاریخی شهر و بازار بزرگ اصفهان است. فاصله این عمارت تا میدان نقش جهان فقط به‌اندازهٔ ۱۰ دقیقه پیاده‌روی است.

اتاق‌های شهسواران ۱۱ باب و به شرح زیر است:

  • ۶ اتاق دبل
  • ۱ اتاق دبل (قابلیت تغییر به تویین)
  • ۴ اتاق سه‌تخته (با قابلیت اضافه‌شدن تخت اضافهٔ تاشو)

این مجموعه پارکینگ روباز دارد و اینترنت در محیط حیاط و اتاق‌های آن رایگان است.

نماهایی از عمارت

کافی‌شاپ و رستوران در پشت‌بام عمارت مجلل شهسواران واقع شده است و با فضایی آرام و دل‌نشین با چشم‌اندازی بسیار زیبا آماده پذیرایی از مهمانان محترم است.

کافی‌شاپ این مجموعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب آماده سرویس‌دهی به مهمانان مقیم و غیرمقیم است و رستوران عمارت آمادگی سرویس‌دهی در وعده‌های ناهار و شام به مهمانان مقیم را دارد. مهمانان غیرمقیم، تنها در صورت رزرو و هماهنگی قبلی امکان استفاده از رستوران را دارند. عمارت همچنین آمادگی برگزاری مراسم‌های تولد، جشن عقد، همایش و… در فضای مسقف و غیرمسقف را دارد. ظرفیت پذیرایی در کافی‌شاپ و رستوران شهسواران ۱۱۰ نفر است.

کافی شاپ هتل شهسواران
گالری مرمتگالری مرمت
قبل مرمت
بعد مرمت

گالری مرمت

marematmaremat
قبل مرمت
بعد مرمت

گالری مرمتگالری مرمت
قبل مرمت
بعد مرمت

گالری مرمت

گالری مرمتگالری مرمت
قبل مرمت
بعد مرمت

گالری مرمت

این بنای قاجاری به‌دلیل مرمت غیراصولی در معرض تخریب قرار گرفته بود که از اسفندماه ۱۳۹۸ مالک جدید آن با حفظ کالبد اصلی بنا و رعایت اصول و موازین مرمت و با بهره‌گیری از بهترین استادکاران و نگارگران، ضمن کاربردی‌کردن آن، روح تازه‌ای در کالبد این عمارت دمید و بوتیک هتل شهسواران را تأسیس نمود.

امید است این عمارت ارزشمند که از ۱۵۰ سال پیش تاکنون دچار ناملایمتی‌های بسیار قرار گرفته و اکنون احیا شده است، میراثی باشد برای آیندگان و نسل‌های بعدی و افتخار ایران عزیزمان.

از جاهای دیدنی نزدیک به این هتل بوتیک می‌توان به بازار مسعودیه، چهل‌ستون، میدان نقش جهان، عالی‌قاپو، بازار قیصریه و مسجد جامع اصفهان اشاره کرد.

فاصله هتل تا میدان نقش جهان: ۱ کیلومتر؛ ۱۰ دقیقه پیاده‌روی.

فاصله هتل تا کاخ عالی‌قاپو: حدود ۱.۲ کیلومتر؛ ۱۴ دقیقه پیاده‌روی.

فاصله تا کاخ هشت‌بهشت: حدود ۱.۸ کیلومتر؛ ۵ دقیقه با خودرو.

فاصله تا کاخ چهل‌ستون: حدود ۱.۲ کیلومتر؛ ۱۴ دقیقه پیاده‌روی.

فاصله تا سی‌وسه‌پل: حدود ۳.۵ کیلومتر؛ ۹ دقیقه با خودرو.

 

تماس با بوتیک هتل شهسواران

ما را دنبال کنید

پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید